Doprava a platby

 

Naše zakázková výroba vyžaduje časový rámec, který obvykle trvá od 10 do 14 dní v závislosti na individuálních požadavcích našich zákazníků a typu produktu.

Detailní popis doby výroby a dodání je u každého produktu uveden individuálně.

Po dokončení výroby je zboží zpravila doručeno do 2 pracovních dní na Vámi uvedenou adresu či výdejní místo.

Zásilkovna ČR

Od 1 – 2 pracovní dny

PPL čr

Od 1 – 2 pracovní dny

Zásilkovna SK

Do 3 pracovní dny

PPL SK

Do 3 pracovní dny

Osobní vyzvednutí na prodejně

Svou objednávku si můžete také vyzvednout osobně na naši prodejně: Sokolovská 979/209, Praha 9, 190 00.

Najděte svou pobočku

Mezinárodní zásilky

Nás kontaktujte prosím skrze formulář, následně Vám bude vypočtena cena dopravy.

    Jak můžu platit?

    BANKOVNÍ PŘEVOD – po obdržení vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisenbank banky. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k vaší objednávce.

    HOTOVĚ (osobní odběr) – v případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro Vás zarezervováno, a poté si jej můžete vyzvednout v naší kamenné prodejně v Praze.

    ONLINE PLATBA – velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží skladem odesíláme nejpozději následující pracovní den. Naši pracovníci nemají přístup k údajům na Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky